tasarim59

Cinsel Bitkisel Ürünler, Setler, Takviyeler, Formulalar, Üroloji uzmanı, erken boşalma, kısırlık, sertleşme problemi


Cinsel Bitkisel Ürünler Yalanı

Piyasadeki sahte cinsel ürünlerCinsel Bitkisel Ürünler, Setler, Takviyeler, Formulalar


Son günlerde televizyon ve internet bitkisel ürün reklamlarıyla dolup taşıyor. Birçok hasta hekimlere, klinikte ve internet üzerinden başvuruyor.
Peki, gerçek nedir? Sözde bitkisel olduğu söylenen, ilaç süsü verilen ürünler denetimsizlik nedeniyle satılmaya çalışılıyor. Gün geçtikçe bu ürünlere bir yenisi ekleniyor, mağdurların sayısı hızla artıyor, insanlarımız aldatılıyor. Cinsel performansa, kısırlığa, penis boyutuna, erken boşalmaya, sperm azlığına ve bilumum her derde iyi geldiği söylenerek insanlarımız dolandırılıyor.
Hayatınızı renklendireceği söylenen setler, takviyeler, formulalar, yağlar; ABD, Uzak Doğu ve Avrupa’daki art niyetli firmalardan, Türk pazarlamacıları tarafından, para kazanma hırsı ile araştırılmadan bayilik alınmak suretiyle sizlere ulaştırılmaktadır. Bu ürünlerin bilimsel ve akademik çevrelerce bildirilen sınırlı, çok az, önemsiz takviye etkinliği göz ardı ediliyor, alternatif tıp başlığı altında sunuluyor. Olası zararlı etkilerine hiç değinilmiyor. Kullanıcıya bu etkiler anlatılmıyor. Doğal, bitkisel, şifalı gibi insanı kalbinden vuran kutsî sözcükler kullanılıyor. Bitkisel ürünlerin içerisine bir miktar etkin tıbbi ilaç serpiştirilerek kat ve kat fazla fiyattan satılıyor. Zaten ülkemizde bu ürünlerin içeriği konusunda detaylı araştırma yapabilecek kurumlar sınırlı olduğundan meydan bu satıcılara bırakılıyor.

Satıcılar, memnun kalmadığınızda "paranız iade edilecek" demektedir. Bu durum size cazip gelebilir fakat memnun kalmazsanız paranızı iade edecek adamları ortada bulamazsınız. Hatta fayda görmediğine dair doktordan rapor getir demektedirler, insanlarda bu durumu doktora anlatmaktan sıkıldığından olayın üzere kapanmaktadır. Bana bir çok hasta bu şekilde rapor almak için başvurmuş mağduriyetlerini bildirmem için ilham olmuştur.
Bu oyuna gelmeyin ayrıca;

* Bu ilaçları kullananların gerçek tedavi için geç kaldığını unutmayın.
* Bu ürünleri kullananlarda ciddi sağlık sorunları görüldüğünü unutmayın.
* Ölümcül olabilen yasaklanmış içeriklerin yer aldığını unutmayın.
* Sözde ilaç adı altında satılan bu ürünlerden zararsız olanlarının içerisinde bulunan maddeleri pazardan veya aktardan daha ucuza alabileceğinizi unutmayın.

Bu ürünlerin bazılarına Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı (bakanlık onayı dedikleri budur) tarafından araştırma yapılmadan onay verilmektedir. Çoğunun ise onay verilmediği halde onaylı olduğu söylenmektedir. Bu ürünlere Sağlık Bakanlığı’ndan kesinlikle onay verilmediğini unutmayın.
Sevgili okuyucu, zaten ilaçlar doğada bulunan bitki, hayvan ve sentetik kaynaklar kullanılarak yapılmaktadır. Arayışa girmenize gerek yoktur. Gerçekte faydası varsa bilim adamları bu ürünleri ilaç formuna getirip size sunarlar. İlaç firmaları işe yarayan mucize bir ilacı neden satmak ve para kazanmak istemesin ki?
Son olarak, etkinliği ve güvenilirliği bilimsel yöntemlerle kanıtlanmamış ürünler ilaç değil paranızı almanın bir yoludur.
Bu ürünler ve zararları hakkında, daha detaylı bilgi için üroloji hekiminizden çekinmeden randevu talebinde bulunun.

UYARI: Bu sitedeki bilgiler hiç bir şekilde herhangi bir hastalığa tanı konması yada tedavisinin yapılması amacıyla kullanılamaz. 

YASAL UYARI : 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca tüm haklarımız saklıdır. Sitemizde yayınlanan tüm içerikler , alıntı yapılan sayfaya aktif link verilerek kullanılabilir. Bu kurala uymayanlar hakkında hukuki yollara başvurulacaktır.       

Tarım Bakanlığı,2013 yılı  piyasada cinsel gücü artırıcı ürünler olarak satılan taklit ürünleri, kullanımı önerilmeyen ürünleri teşhir etti.

 

 

* Profab Kimya - Siberian Ginsengli Bitkisel Karışım
* Yonca Baharat ve Gıda - Bitkisel Karışımlı Toz, Yonca Slim7
*Marmara Türk Bitkisel ve Organik Ürünler- Epimedyumlu Karışık Bitkisel Kapsül, Marifet Aşk İksiri
*HHS Bitkisel ve Sağlık Ürünleri- Dietary Supplement, New FX 15
*Pelit Bal Ürünleri- Epimedyumlu Bitkisel Karışımlı Macun, Şahımerdan
*Nurs Lokman Hekim Bitkisel Ürünler Merkezi- Panax Ginsengli Bitkisel Karışım, Formula 21
*Semi Eterik Yağ- Ginseng Karışımlı Bitkisel Kapsül, Gergedan Boynuzu
*Helin Kör Yusuf Gıda- Epimedyumlu Ginsengli Bitkisel Karışımlı Macun, Heli-Jel
*İntima Gıda Med. - Ginseng Karışımlı Bitkisel Kapsül, Forever Romance
*Emre Grup Kozmetik Gıda - Bitkisel Karışım Set, Gergedan Boynuzu
*Bal Sarayı Gıda İmalat, Epimedyumlu Karışık Bitki Macunu, Balsarayı
*Kırıntı Baharat Hayvansal Tarımsal Kozmetik Gıda, Isırganlı Ballı Bitkisel Karışımlı Macun, Kırıntı
*Soylu İlaç San. ve Tic. - Bitkisel Gıda Takviyesi, Titanic Kapsül
*Elit Naturel Gıda Koz. San. Tic.- Bitkisel Karışımlı Toz Yonca Slim 7
*Veysi Topuz Gıda Mad.İth.İhr.San.ve Tic.- Epimedyumlu Bitkisel Karışımlı Macun, Themra

*Sofram Gıda San.Tic.Ltd.Şti.- Enerji Yüklü Çikolata, Festal         

' Üroloji ve Cinsel Sağlık Aktüel Tuncay TAŞ ' Laparaskopi, Robotik Cerrahi Ünitesi, Erkek Kısırlığı, Erkek Cinsel Sağlığı, Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar ...
web tasarım 59